SON DAKİKA

Sed non metus eget diam facilisis facilisis

Sed non metus eget diam facilisis facilisis

Sed accumsan magna lacus, eget eleifend libero commodo nec. Sed non metus eget diam facilisis facilisis. Duis commodo ligula vitae velit maximus, pharetra dapibus turpis venenatis. Ut tincidunt, magna quis luctus pulvinar, dui velit facilisis dui, ac hendrerit mi quam non purus. Ut at faucibus mi. Nam eu dui finibus, feugiat ante quis, auctor metus. Phasellus accumsan nulla eget odio viverra molestie. Vivamus lacus purus, hendrerit ac molestie eu, commodo ac dolor. Fusce pharetra id nibh ut viverra.

Duis pulvinar faucibus lorem, vel maximus urna. Nunc pretium felis mauris, egestas elementum leo commodo nec. Vestibulum eleifend augue magna, sed blandit justo posuere vitae. Duis tincidunt elit leo. Curabitur convallis neque eu ex volutpat aliquet. In sollicitudin in dui et malesuada. Vestibulum sed libero pellentesque, ornare magna ut, ultrices mi. Sed dictum volutpat diam eget vehicula. Mauris hendrerit vehicula gravida.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Eylül 2018, 21:15

  Otopark Yönetmeliği ile halen "her 3 daireye 1 otopark" zorunluluğu, "her 1 daireye 1 otopark" olarak revize edilirken, belediyelerin bu sayıyı artırabilmelerine de imkan sağlandı.

love
Merzifonda Her Daireye 1 Otopark

Otopark Yönetmeliği ile halen “her 3 daireye 1 otopark” zorunluluğu, “her 1 daireye 1 otopark” olarak revize edilirken, belediyelerin bu sayıyı artırabilmelerine de imkan sağlandı. Yönetmelikle her otopark yerinin, belediyelerce bu yönde karar alınması halinde, ait olduğu bağımsız bölümün eklentisi olarak tapuda belirtilebilmesi imkanı da getiriliyor. İmar Yönetmeliği’nde yapılan düzenleme...

Devamını Görüntüle