SON DAKİKA
1 Dakika dakikada okuyabilirsiniz

KURALLARA UYMAYANLARA AF YOK

cool
KURALLARA UYMAYANLARA AF YOK

KURALLARA UYMAYANLARA AF YOK
Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri, ilçenin çeşitli noktalarında okul servisi araçlarını denetledi.
Trafik ekipleri, öğrencilerin güvenli şekilde okullarına gidip gelmelerini sağlamak amacıyla ana ve ara arterlerdeki denetimlerinde, okul servislerini durdurarak evrak kontrolü yaptı.
Sürücü belgesi ile araç bilgilerini sorgulayan ekipler, sürücülere çeşitli uyarılarda bulundu, öğrencilere emniyet kemerinin önemi hakkında bilgi verdi.
Ekipler, fazla öğrenci taşıyan ve evrakları ile araçlarında eksiklik bulunan 7 servis aracı sahibi ile sürücüsüne ilgili maddeler uyarınca 33 bin 236 lira ceza yazdı. Uygulamada durdurulan bir servis aracı da trafikten men edildi. Okul servislerine yönelik denetimlerin aralıksız devam edeceği bildirildi.

kaynak nurettin değirmenci

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Ekim 2018, 08:13

Hal Binasındaki Dükkan Satışlarının Tarihi Açıklandı

Yıkılan Hal Binası yerine yapımına başlanan Merzifon İş ve Yaşam Merkezindeki işyerleri için satış tarihi açıklandı. İşyerlerinin satış fiyatlarının yer aldığı satış ihale ilanı bugünki gazetemizde yer aldı. Konu ile ilgili yapılan paylaşımda ; “Merzifon İş ve Yaşam Merkezi Projesinde yer alan iş yerlerinin satış tarihi Belediye Encümenince 23.10.2018 olarak...

Devamını Görüntüle