SON DAKİKA
1 Dakika dakikada okuyabilirsiniz

Merzifon Pazarı Balık Sezonuna Girdi

cool
Merzifon Pazarı Balık Sezonuna Girdi

Bu sene tezgahta balık çeşidi bol ama fiyatlar geçtiğimiz yılı aratmıyor diyen vatandaşlar sezonun açılması ile birlikte vatandaşlar balıkçıların yüzünü güldürüyor. Balık fiyatların düşük olması ile hem kendilerinin hem de vatandaşların kazanacağını belirten Özpolat Balıkçılık sahibi Necati Özpolat “ balık bol çeşit çok ve vatandaşların balığa ilgisi de iyi. Sezon daha yeni açıldı ilerleyen zamanlarda fiyat düşermi bekleyip göreceğiz. Şu anda Hamsi kilosu 12 lira, Mezgit kilosu 8 lira, Barbun, istavrit kilosu 10 lira, palamut tanesi 10 lira, çinekop kilosu 15 lira, Somon kilosu 25 lira, Levrek ve Çupra kilosu 30 liradan satılıyor” diyerek vatandaşları sağlıklı beslenmeleri için balık almaya davet ettiğini söyledi.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Eylül 2018, 21:15

  Otopark Yönetmeliği ile halen "her 3 daireye 1 otopark" zorunluluğu, "her 1 daireye 1 otopark" olarak revize edilirken, belediyelerin bu sayıyı artırabilmelerine de imkan sağlandı.

love
Merzifonda Her Daireye 1 Otopark

Otopark Yönetmeliği ile halen “her 3 daireye 1 otopark” zorunluluğu, “her 1 daireye 1 otopark” olarak revize edilirken, belediyelerin bu sayıyı artırabilmelerine de imkan sağlandı. Yönetmelikle her otopark yerinin, belediyelerce bu yönde karar alınması halinde, ait olduğu bağımsız bölümün eklentisi olarak tapuda belirtilebilmesi imkanı da getiriliyor. İmar Yönetmeliği’nde yapılan düzenleme...

Devamını Görüntüle