ŞAHİN: MİLLETİMİZİN SÖYLEDİĞİ SÖZ BAŞIMIZIN TACIDIR

  • admin

ŞAHİN: MİLLETİMİZİN SÖYLEDİĞİ SÖZ BAŞIMIZIN TACIDIR
Merzifon Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Şahin Partililerine seslendi; ” Ey Saadet Partililer!
Makul bir ses oldunuz”dedi.
Merzifon Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Şahin partililerine seslenişine şöyle devam etti; “Siyaseti kişisel hesaplaşma alanına çevirmediniz. Kimseye düşmanlık nazarıyla, kin ve nefretle bakmadınız.
Siyasi partileri düşmanınız değil rakibiniz olarak gördünüz. Bütün zorluklara rağmen inandığınız doğrularınızı anlattınız.Aklıselim sahibi olduğunuzu gösterdiniz. Saygın bir duruş sergilediniz.
Dağıtan değil toparlayan bir irade olduğunuzu ortaya koydunuz.Aslında Türkiye’nin ihtiyacı olan kadro olduğunuzu ispat ettiniz.Ey Saadet Partililer;Paraya, makama, güce, kara propagandalara boyun eğmediniz.İlkeli duruşunuzla iyi ki varlar dedirttiniz.Toplumun bölünmesine karşı kendi bedeninizi siper ettiniz.Kamplaşma, ayrışma, ötekileştirme tehdidine karşı bıkmadan, usanmadan çalıştınız.
Ülkeniz, milletiniz, geçmişiniz ve geleceğiniz için büyük bir mücadele verdiniz. Hakaretlere, iftiralara, yalanlara, manipülasyonlara, oyunlara karşı sabırla direndiniz.Ey Saadet Partililer;
Sonuçlar sizler için ne kadar beklenmedik olursa olsun, millete kızılmayacağını, milletle aranızdaki köprülerin asla atılmayacağını unutmayınız.Ne yapacaksanız yine bu milletle birlikte yapılacağını biliniz.
Sabrın sığınılması gereken en önemli liman olduğu gerçeğinden kopmayınız.Sorumlu davranmaya devam ediniz. Doğrularınızı ısrarla anlatmayı sürdürünüz.Var olmak başlı başına bir manifestodur. Vazgeçen savrulur gider, savrulmayınız.Ey Saadet Partililer;Bu millete sadece iktidar olarak hizmet edilmeyeceğini biliyorsunuz.Bu dönemde de bunun gereğini yapınız ve uyarmaya devam ediniz.
Birbirinizin kıymetini biliniz. Çıkan sonuçları hak etmediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Haklısınız. Ancak olumsuzlukların sizi esir almasına fırsat vermeyiniz.Varlığınızın bu coğrafya için ne denli önemli olduğunu hatırlayınız.Yarım asırlık mücadelenizde ne zaman yetki verilse daima bu millete hizmet ettiniz.
Sizler bu medeniyetin ana omurgasını temsil ediyorsunuz, gereğini yapınız.Son olarak seçim sonuçlarının ülkemiz, milletimiz, devletimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Son sözü milletimiz söyledi ve bu söz başımızın tacıdır.Hayırlı olmasını diliyorum..!”dedi.

nurettin değirmenci


ETİKETLER