Merzifonun Eski Belediye Başkanları

  • admin
Alp KARGI
30.03.2014 –
Mehmet Kadri AYDINLI
27.07.2006 – 30.03.2014
Hayati İNCEKUL
29.03.2004 – 16.07.2006
Cahit TOPRAK
19.04.1999 – 28.03.2004
Hüseyin ÜNSAL
29.03.1989 – 19.04.1999
Zeki HÖKELEK
30.03.1984 – 29.03.1989
Burhanettin BİLGİN
03.03.1982 – 10.03.1984
Cemal DENK (baş katip)
10.12.1981 – 03.03.1982
Remzi ÖZKANCA
17.10.1980 – 10.12.1981
Ergun GÖKCAY (kaymakam)
12.09.1980 – 17.10.1980
Abdurrahman KARGI
01.06.1969 – 12.09.1980
Cahit KOÇKAR
22.11.1963 – 30.05.1969
Ahmet SİVASLIGİL (kaymakam)
06.09.1963 – 22.09.1963
Ömer ÇETİNTAŞ (kaymakam)
23.02.1963 – 06.09.1963
Mehmet ASLANLI
18.01.1963 – 23.02.1963
M. Vedat OKAYI
17.11.1961 – 18.01.1963
Mehmet ERDEM (kaymakam)
27.07.1960 – 17.11.1960
Alb. Cevat ERKAN
26.09.1960 – 27.07.1960
İbrahim NAZLISU
27.05.1960 – 28.06.1960
Taştan SÖNMEZ
1952 – 1953 / 1957 – 1960
Mahmut SÜRMELİ
1953 – 1957
Kaşif MERCAN
1950 – 1952
Fuat ÖNAL
1949 – 1950
Cemal HAZNECİ
1946 – 1948
Kemal YILDIZ
1941 – 1946
Hasan KEFELİ
1931 – 1934
Hamdi ACAR
01.06.1930 – 23.11.1930 / 1934 – 1941
Ali Rıza İZGİN
1929 – 1930 / 1948 – 1949
Mehmet Fevzi BEY
1926 – 1929
Hacı Halil EFENDİ
1925 – 1926
Halim Seyit EFENDİ
1924 – 1925
Hacı Şevket EFENDİ
1918 – 1919
Hüseyin Rıfat BEY
1915 – 1917
Reşit BEY
1912 – 1915
Mehmet EFENDİ
1909 – 1910
Ömer Lütfi EFENDİ
1903 – 1909 / 1917 – 1918 / 1919 – 1924
Galip EFENDİ
1887 – 1902
Mehmet Hilmi EFENDİ
1885 – 1887 / 1910 – 1912
Mustafa EFENDİ
1884 – 1885

ETİKETLER