Merzifonspor'a CHP ve İyi Parti'den Destek |

Merzifonspor’a CHP ve İyi Parti’den Destek

merzifonspora chp ve iyi partiden destek
  • admin

Yarın Yeni Amasyaspor ile Amasya’da Bölgesel Lige yükselmek için karşı karşıya gelecek olan ’a siyasi partilerden destek sürüyor.

Merzifonspor antrenmanını CHP Merzifon İlçe Başkanı Hasan Koparan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile İYİ Parti Merzifon İlçe Başkanı Mustafa Kablan ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret ederek, Merzifonspor teknik heyetine ve futbolculara başarı dileklerini ilettiler. CHP Merzifon İlçe Başkanı Hasan Koparan, bu hafta sonu Merzifonspor’un galibiyetine yürekten inandıklarına söyleyerek;

“Spor çok önemli. Çünkü Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyeti gençlere emanet etmiştir. Dolayısıyla da gençlerimize gereken değeri vermemiz lazım. Bizim ulusumuzun geleceği, sağlıklı yetişmesi ve hedeflerine ulaşması için sağlıklı gençlere ihtiyacımız var. Sağlıklı gençlerin olması için de spora ihtiyaç duyulmaktadır. Bizde bu düşünceyle gençlerimizin yanında, Merzifonspor’umuzun yanında olmaya gayret ediyoruz. Ben Pazar günü oynanacak olan maçta, Merzifonspor’umuzun başaracağına inanıyorum. Başarılar diliyorum” dedi.

İYİ Parti Merzifon İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ise yaptığı açıklamada, “Sporun siyaset üstü olduğunu hep birlikte idrak etmemiz lazım. Spor, dostluk, kardeşlik içerisinde yapılan eylemden öte bir şey değil. Bu anlayışla tabiî ki iyi olan kazansın diyoruz ama biz Merzifon’lu olarak takımımızın bir üst lige çıkmasını canı gönülden arzu ediyoruz. Hem Merzifonspor’un teknik heyetine, hem futbolcularına başarılar diliyoruz. Bizde Pazar günü stadyumda olacağız” dedi.


ETİKETLER