Merzifondan 1 Ev Alana Araba Hediye

  • admin

Merzifonlu vatandaş Sinan Tunç, sosyal medyadan duyurduğu ‘Bir Ev Alana Bir Araba Bedava’ kampanyası ile Merzifon’da görülmemiş bir kampanyaya imza attı.

Merzifon Yeni Mahallede bulunan evini satmak isteyen Sinan Tunç, piyasadaki durgunluğu kırmak ve evi cazip hale getirmek için ilginç bir kampanya başlattı. Evi alana yanında bedava bir araba vereceğini söyleyen Tunç, evi gerçek fiyatında sattığını ve arabanın fiyatını eve eklemediğini vurguladı.

Merzifon Çanakkale Parkı yanındaki evini alan kişiye piyasa değeri 10 bin TL civarında olan Broadway marka arabayı hediye edecek olan Sinan Tunç, evin satışını daha cazip hale getirmek için bu yola başvurduğunu dile getirdi.

DAİRE 3+1 120 m², ARAÇ SIKINTISIZ

Sinan Tunç ev ve araba hakkında bilgi vererek; “Ev Yeni Mahallede Yenikent Sitesinin 5.katında. 3+1 olan evimiz 120 metre kare. Yanında araba veriyoruz diye evin fiyatını yükseltmedik. Evi piyasa değerinde satacağız. Yanında bedava vereceğimiz aracında herhangi bir sıkıntı yok. Muayenesi sigortası var ayrıca Merzifon’da da tutulan bir araç” dedi.

2 İHTİYACI BİRDEN KARŞILAYIN

İnsanların bu kampanya ile 2 ihtiyacını birden karşılayabileceğini söyleyen Sinan Tunç; “Ev ve araba asli bir ihtiyaç. Uygun fiyata 2 ihtiyacı birden karşılayabilirler. Piyasadaki durgunluğu aşmak için cazip teklifler sunmak gerekir. Ürünü cazip hale getirmek gerekir. Bu tür kampanyaları büyük firmalar zaten yapıyor. Elimizdeki imkanlarla biz de yaptık ama devamı yok” diye konuştu.

Tunç, ayrıca yerel esnafında bunun gibi cazip teklif ve kampanyalar yaparak vatandaşı çekebileceğini hatırlatarak bu yolu denemelerini istedi.

kaynak pusulahaber


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.