Ayhan Prefabrik

 • admin

2005 yılında büyük hedeflerle yola çıkarak kurduğumuz ve 2010 yılında aile şirketimiz olan AYHAN Prefabrik ismi ile devam etmekteyiz. AYHAN Prefabrik üretimine ilk olarak prefabrike konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler,deprem evleri ve hafif çelik yapılar ile başlamıştır. Sürekli büyümeyi kendine hedef olarak belirleyen AYHAN Prefabrik, zamanla üretim ağını genişleterek,çelik konstrüksiyon yapılar ve konteyner imalatıyla birlikte sektörün lider firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

     AYHAN Prefabrik’i sektöründe farklı kılan diğer bir özelliği sahip olduğu güçlü kurumsal yapısını ve marka imajını herhangi bir yabancı sermaye kullanmaksızın tamamen kendi öz sermayesiyle %100 yerli üretimle ve Türkiye de faaliyet gösteren belli başlı büyük firmalarının ürünleriyle gerçekleştirmiş olmasıdır.

     Dünden bugüne sektöründeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve konusunda öncü firmalardan AYHAN Prefabrik  üretim sistemini her geçen gün daha ileriye taşımak, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

        Prefabrik evler; Son günlerde özellikle depremle sarsılan ülkemizde hızlı ve kolay kurulumunun yanında uygun fiyat avantajı olması sebebiyle çok tercih edilmiştir. Isı yalıtımı, güvenilir yapısı ve her yere taşınabilir demonte olarak nakliye edilebilmesi bir çok alıcıyı cezbetmiş ve prefabrik sektörü pazar payını ciddi oranda artırmıştır.

     Prefabrik sadece ev olarak değil; villa, satış ofisi, yemekhane ve yatakhane gibi birçok alanda portatif olarak kullanılabilir.Standart projelerin dışında müşterilerin tercihine göre banyo, mutfak ve diğer tüm odaların konumları değiştirilebilir, ek istekler kolayca uygulanabilir.Fiyatları betonarme binalara göre çok uygun olan prefabrik konutlar vergi avantajı ile de bir adım önde.Prefabrik ürünlerimizde devletin teşvik amacıyla belirlediği %1 KDV avantajından yararlanabilirsiniz.


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • haluk
  2 sene önce

  güzel bir yazı elinize sağlık

  14
 • semiramiz
  2 sene önce

  saoğlun ama biraz abartılı

  11
 • sami
  2 sene önce

  şaşırtıcı

  11
 • sarhoş kamil
  2 sene önce

  bi gelsem oraya

  13